UMOWA Z DJ’EM NA OPRAWĘ MUZYCZNĄ WESELA.

DJ Duet Wesele Event Impreza Firmowa na Sylwestra Andrzejki Walentynki Ostatki Karnawał Urodziny Imieniny Jubileusz Bolesławiec Wałbrzych Wrocław Legnica Lubin Jelenia Góra Świdnica Dzierżoniów Kłodzko Głogów Karpacz Szklarska Poręba Kudowa Świeradów Zdrój Jawor Polkowice Monika Nowak Andrzej Śmigielski
 

Umowa z DJ’em na prowadzenie wesela? Czy jest taka potrzeba?

 
          No oczywiście, że tak.
Zawsze warto podpisać umowę z DJ’em na prowadzenie jakiejkolwiek uroczystości.
Ma to na celu zagwarantowanie terminu oraz wspólnych ustaleń zarówno dla DJ’a jak i dla organizatora eventu.
Jeżeli po podpisaniu umowy okaże się, że trzeba coś zmienić, poprawić, czy dodatkowo uwzględnić to przecież nie powinno być większego problemu.

          Podpisanie umowy zabezpieczy obydwie strony przed niepotrzebnymi niedomówieniami, a w konsekwencji nerwami czy nawet w skrajnych przypadkach poważnymi problemami.
Dlatego też umowa powinna być spersonalizowana i dokładnie opracowana zarówno przez DJ’a jak i organizatora uroczystości – a wszystko właśnie po to, aby spokojnie spać 😉
Jeżeli nawet nie dojdzie do osobistego podpisania umowy, to wszelkie potwierdzone ustalenia mailowe czy za pomocą SMS także w rozumieniu polskiego prawa stanowią umowę.
Jednak my zawsze sugerujemy chociaż jedno „luźne” spotkanie z organizatorem przed wydarzeniem, abyśmy mogli bliżej się poznać i porozmawiać oraz abyś mógł/mogła podjąć decyzję, czy jesteśmy właściwym duetem, który ma poprowadzić Wasze wesele czy inny event i spełnić wszystkie oczekiwania, a samo spotkanie oczywiście w żaden sposób nie jest zobowiązujące.

Jakie zapisy powinny się więc znaleźć w takiej umowie? Oto lista tych najistotniejszych kwestii:

• Dane osobowe wraz z dokumentami tożsamości obydwu stron, oczywiście zgodne z RODO 😉
• Dane dotyczące miejsca, w którym odbędzie się uroczystość oraz dane dotyczące czasu, czyli momentu samego rozpoczęcia jak i czasu trwania całej uroczystości.
• W zależności od przedsięwzięcia czasami warto także zawrzeć informacje dotyczące sposobu prowadzenia uroczystości, co musi koniecznie mieć miejsce lub co kategorycznie nie może mieć miejsca.
• Cena wraz ze sposobem i terminem zapłaty.
• Dobrze jest też opisać sytuacje mogące mieć negatywny wpływ na przebieg wydarzeń, które nie są z przyczyny żadnej ze stron, np. brak prądu, zalanie przez gości sprzętu, czy nawet jego zdewastowanie przez osoby trzecie.
• Warto także uwzględnić ewentualne przypadki niezależne od stron, np. choroba DJ’a mająca wpływ na dykcję, co w tym przypadku jest kluczowe i ewentualne rozwiązanie takiego stanu rzeczy.

 

Gwarantujemy super zabawę oraz niebanalne oświetlenie i tematyczny nastrój.


DJ Duet na wesele, imprezę, event – wodzirej, konferansjer – Dolny Śląsk:
Bolesławiec Wałbrzych Wrocław Legnica Lubin Jelenia Góra Świdnica Dzierżoniów Kłodzko Głogów Karpacz Szklarska Poręba Kudowa Świeradów Zdrój Jawor Polkowice

 


O NAS   |   PORADY   |   SPRZĘT   |   KONKURSY   |   GALERIA   |   WWW   |   KONTAKT